EnriqueMania

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul fanilor Enrique Iglesias din România


+2
Ancuta
Tincuta
6 posters

    Noutati despre Enrique

    Poll

    Credeti in ceea ce spun tabloidele despre Enrique?

    [ 21 ]
    Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_left70%Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_right [70%] 
    [ 3 ]
    Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_left10%Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_right [10%] 
    [ 4 ]
    Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_left13%Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_right [13%] 
    [ 2 ]
    Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_left7%Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_right [7%] 
    [ 0 ]
    Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_left0%Noutati despre Enrique - Page 4 Bar_right [0%] 

    Total Votes: 30
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 7:51 pm

    ff tare stirea Razz
    crazy omu` Razz ...dar e bun la suflet...a facut o fapta buna..a facut pe cineva fericit Razz Very Happy
    chiar k nu mai vede el impacare cu anna Laughing
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:22 pm

    da Razz iti dai seama ce fericita era aia lol! Razz Shocked cred k doarme cu poza in fata Razz lol!
    ce impacare cu anna k nici nu s'au despartit Exclamation tongue
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:28 pm

    ee..tot aia..nu s-au despartit da l-a dat afara din casa Razz

    crek aia si-a facut poster de 3 metri patrati si l-a lipit pe tavan Razz Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:29 pm

    dar mai este o varianta..poate a iesit intunecata poza si nu se vede absolut nimic Razz Razz Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:32 pm

    nu l'a dat afara din casa Razz am vazut un video in care Enrique zicea ca nici macar nu s'au certat Razz tongue presa spune numai tampenii Exclamation Wink nu trb sa crezi tot ce citesti tongue Evil or Very Mad


    Last edited by Krys Love Enrique Iglesia on Fri Dec 19, 2008 9:44 pm; edited 1 time in total
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:35 pm

    da..chiar asa..ai dreptate.
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 19, 2008 9:42 pm

    pai chiar am dreptate Razz si app de aia cu poza eu cred k poarta in portofelul ei poza lol! Laughing si cred k si'a facut si un poster de 3 metri pe care l'a lipit pe tavan,cum ai zis tu Razz lol!
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Ancuta Sat Dec 20, 2008 5:53 pm

    Eu sper k aparatul lu aia avea si infrarosu sa vada si la intuneric...k altfel nu are farmec...deci de acum numai aparate profesionale trb sa avem mai ales dak stam in primele randuri Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Sat Dec 20, 2008 9:07 pm

    eu n'am telefon cu infrarosu Razz
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Ancuta Sat Dec 20, 2008 9:47 pm

    Nici eu Sad Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Thu Dec 25, 2008 10:54 pm

    Enrique Iglesias face Revelionul 2009 la Bucuresti?
    2008-12-18Enrique Iglesias va sustine in noaptea dintre ani un recital de aproximativ 60 de minute la Bucuresti, conform ziarului Libertatea.

    Spectacolul va face parte din cadrul programului de Revelion de la Romexpo.

    Printre artistii care vor canta la Revelionul lui Marian Vanghelie se mai numara Andreea Banica, Akcent, Smiley , Simplu, Andreea Balan , Elena Gheorghe, Marcel Pavel, Mandinga , Holograf , Voltaj, Proconsul, Iris si Viorica si Ionita din Clejani.


    Daca show-ul lui Enrique Iglesias va fi confirmat, cei care vor alege sa petreaca Revelionul 2009 la Romexpo ar putea avea parte de o noapte foarte fierbinte. Si spun asta bazandu-ma pe ispravile cantaretului in cadrul unor concerte recente.


    Daca vreti sa va convingeti, vedeti: `Enrique Iglesias si-a pozat zona intima in vazul lumii`, sau `Enrique Iglesias a sarutat pasional o fana`.


    Eu nu prea cred k Enrique isi va petrece Revelionul in Romania Sad Crying or Very sad
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 26, 2008 8:09 pm

    Starul latino va cânta la Revelionul Romexpo - Enrique Iglesias îl va distra pe Vanghelie


    Primarul sectorului 5 al Capitalei, Marian Vanghelie, le pregătește celor care doresc să facă Revelionul la Romexpo o mare surpriză. Starul latino, Enrique Iglesias, a fost contactat chiar de edil pentru a susține concertul în noaptea dintre ani. Ca dovadă că nu se pricepe doar la negocieri politice, ci și la orice altă formă de tratative, pesedistul a reușit să-i schimbe programul vedetei internaționale.

    După scurte negocieri, Marian Vanghelie a reușit ce alții se chinuie un an: să-l aducă la București pe Enrique Iglesias, la Romexpo. Din cauză că cel mai recent album al vedetei muzicii latino este în plină ascensiune în topuri și pentru că un disc de succes trebuie promovat corespunzător, Enrique a plecat de ceva vreme într-un turneu mondial. Totuși, starul va face un mic rabat de la program pentru vanghelionul din capitala României. Ultimul său album, lansat în primăvară, este mai degrabă o compilație a hiturilor sale din ultimii 15 ani și încă este promovat prin concerte în Statele Unite, America Latină și Europa.

    Le va ceda româncelor?

    Artistul are un obicei tare îndrăgit de fanele care se înghesuie în primele râduri la spectacolele acestuia. În timpul concertelor, atunci când interpretează celebra piesă „Hero”, Enrique Iglesias alege câte o fată din public pe care o cheamă pe scenă, o strânge în brațe și o pipăie de mai multe ori în timpul melodiei. La sfârșitul cântecului, sub privirile pline de invidie ale publicului feminin, starul latino o sărută pătimaș pe aleasa lui din public. În ciuda imaginii de sex simbol câștigată de Enrique, acesta a ținut neapărat să menționeze în câteva rânduri că este foarte slab dotat. Pentru că a făcut o glumă la un moment dat, spunând că nu găsește prezervative XXS, lui i s-a propus un contract de publicitate în valoare de un milion de dolari pentru a promova toate mărimile de prezervative „Lifestyles”, de la „Mega” la „Snuggle Fit”.
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 26, 2008 8:11 pm

    aici scrie k va veni sigur sigur...dar tata zice k vor astia doar sa isi faca reclama..si k nu vine Enrique de Rev sa cante in Romania ...?! si chiar asa e...mi-e greu sa cred.. Rolling Eyes Neutral
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Fri Dec 26, 2008 8:19 pm

    RECLAMA 100% LA 100% Sad nu vine el aici sa'si petreaca Revelionul Sad Sad
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Ancuta Fri Dec 26, 2008 9:35 pm

    Eu sunt tare derutata...astia se joaca cu sentimentele si nervi nostri...vine sau nu vine? ...e atat de greu de spus Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Sun Dec 28, 2008 1:17 pm

    Zeci de bucureșteni așteaptă de două zile în fața primăriei sectorului 5 pentru a prinde un loc la Vanghelion, numai că în acest an, primarul Vanghelie nu a anunțat nimic.

    Oamenii s-au adunat în speranța că vor putea cumpăra un bilet la Revelionul organizat de primarul Marian Vanghelie. Asta, în ciuda faptului că, în mod oficial, edilul nu a anunțat că va mai organiza și în acest an petrecerea de sfârșit de an la Romexpo.

    În fiecare an Primăria Sectorului 5 a organizat petrecerea de Revelion la Romexpo, anul acesta, însă, nimeni nu știe nimic.

    Până acum Primăria Sectorului 5 nu a emis niciun comunicat cu privire la organizarea revelionului de la Romexpo. Oamenii însă nu renunță la ideea de a petrecece la Vanghelion, ba chiar au făcut listă de așteptare.

    de pe Realitatea..am vazut azi-noapte pe la 12... Neutral

    adik nici nu se stie dak se mai face vreun Rev la Romexpo si noi ne gandim dak vine Enrique... Razz ..e clar.. Neutral

    deci ce s-a scris in Libertatea..si pe net..sunt doar inventii ?!
    atunci de unde au scos k vin si Andreea Banica, Akcent, Smiley, Simplu, Andreea Balan, Elena Gheorghe, Marcel Pavel, Mandinga, Holograf, Voltaj, Proconsul, Iris si Viorica si Ionita din Clejani ?!
    chiar k nu mai inteleg nimic...
    si..oricat de mult mi-as dori..nu cred k vine Enrique de Rev in Romania... Crying or Very sad
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Ancuta Sun Dec 28, 2008 10:07 pm

    Nici eu nu cred k vine Enrique....dak nici nu se stie dak se tine sau nu vanghelionul e clar k astia au o "super" organizare...e jale!!!...sau poate isi fac revul doar pt ei si intre ei Smile)
    avatar
    scumpikka
    Începător
    Începător


    Number of posts : 5
    Registration date : 2008-12-29

    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty vine la vanghelion

    Post  scumpikka Mon Dec 29, 2008 4:55 pm

    Vine Enrique la vanghelion, insa biletele s-au pus in vanzare prin sindicate, institutii de invatamant si case de pensii. Daca cunoasteti pe cineva care lucreaza acolo,as vrea si eu un bilet, va rog muuuult de tot!!! Platesc mai mult
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:05 pm

    Zeci de bucureșteni așteaptă de trei zile în fața Primăriei Sectorului 5 pentru a prinde un loc la Vanghelion, numai că în acest an, biletele nu se mai vând la ghișee. Primarul sectorului 5, Marian Vanghelie a anunțat astăzi că biletele au fost deja vândute prin sindicate, primărie sau Casa de Pensii.

    Oamenii s-au adunat în speranța că vor putea cumpăra un bilet la Revelionul organizat de primarul Marian Vanghelie. Astăzi au primit însă o veste proastă.

    ''Anul acesta nu se mai vând bilete la ghișee. Se vând prin Casa de Pensii, sindicate, instituții de învățământ sau primărie. Au fost disponibile o mie de bilete pentru pensionari și 6.200 pentru celelalte categorii. Prețurile biletelor au rămas la același nivel ca și anul trecut'', a anunțat astăzi Marian Vanghelie.

    Unii pensionari care au venituri foarte mici au primit bilete gratuit. Cei care le-au cumpărat au plătit 30 de lei pe bilet.

    Și în acest an, Primăria Sectorului 5 va organiza petrecerea de Revelion la Romexpo. Anunțul a fost făcut public abia astăzi, deși oamenii stau în frig de trei zile la ușile primăriei pentru a cumpăra bilete.

    Vedeta evenimentului din acest an va fi Enrique Iglesias.


    tot de pe Realitatea ....articolul a fost publicat azi...
    oare chiar vine...sau sunt tot inventii ? Sad
    si dak vine...nu mai avem bilete ?!?!?!
    cred k o sa innebunesc ..m-au disperat astia... Neutral Evil or Very Mad
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:11 pm

    si eu mor Sad chiar s'or fi vandut toate biletele? Sad Sad mai bine ramanea un bilet si ptr. mine Razz sau 4 bilete k sa nu va suparati Razz Very Happy


    Last edited by Krys Love Enrique Iglesia on Mon Dec 29, 2008 8:21 pm; edited 1 time in total
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:18 pm

    http://www.realitatea.net/video_584291_biletele-la-revelionul-lui-vanghelie-nu-s-au-mai-vandut-la-ghisee--ci-s-au-dat-prin-casa-de-pensii-si-sindicate_423401.html

    uitati-va la filmuletul asta..chiar Vanghelie zice k invitatul important va fi Enrique Iglesias...

    da bine k s-a trezit acum sa zica(,) k vine sigur si k biletele s-au vandut...pana acum nu putea sa zica nimic Evil or Very Mad
    noi de unde trebuia sa stim ? Sad
    am niste nervi.. Evil or Very Mad !!
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:28 pm

    mama,mie'mi spui k ai nervi Evil or Very Mad eu sunt si mai rau Evil or Very Mad Evil or Very Mad mama,cat imi vine sa'l injur pe vanghelie ala da' nu pot aici pt k Tincuta nu ne lasa Evil or Very Mad mama,cat il urasc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad am niste nervi foarte mari Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad IL URASC PE VANGHELIE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad mama(,) cat pot sa fiu de nervoasa Evil or Very Mad Evil or Very Mad nervii mei sunt foarte multi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:32 pm

    stiu...si ce facem acum?? Sad
    trebuia intai sa treaca ...pe aici ..pe la noi..cu niste bilete ..k noi suntem cele mai mari fane... Very Happy ..si meritam...
    am o ciudaaa... Sad Sad Sad
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:39 pm

    ce facem acum? Razz Surprised pai il omoram pe vanghelie Evil or Very Mad Evil or Very Mad si pe urma il rapim pe Enrique I love you Razz Very Happy
    avatar
    Guest
    Guest


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Guest Mon Dec 29, 2008 8:43 pm

    buna idee Very Happy .. Razz
    dar da si tu o solutie mai posibila Very Happy

    ..serios..chiar vreau sa merg...imi doresc ffff mult... Sad Crying or Very sad

    Sponsored content


    Noutati despre Enrique - Page 4 Empty Re: Noutati despre Enrique

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 3:01 pm