EnriqueMania

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul fanilor Enrique Iglesias din Romānia


    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    avatar
    Guest
    Guest


    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie? Empty daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    Post  Guest Sun Jan 04, 2009 3:02 pm

    Ar fi o tema chiar buna pentru noi.
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie? Empty Re: daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    Post  Ancuta Sun Jan 04, 2009 6:44 pm

    Cred k nu as stii ce sa-i scriu si atunci nu as scrie nimic...decat adresa mea de mail sau de acasa Razz Ar fi tare sa primeasca un plic cu o foaie alba ( parfumata bineinteles) si pe verso-ul plicului doar adresa Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie? Empty Re: daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    Post  Guest Sun Jan 04, 2009 6:57 pm

    Crezi ca ar avea un soc cand ar vedea o foaie goala, numai cu adresele? Ar trebui incercat. Cine stie poate primim raspuns mai repede.
    Ancuta
    Ancuta
    Amator
    Amator


    Female Number of posts : 570
    Age : 37
    Localizare : Tg-Mures
    Registration date : 2008-06-28

    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie? Empty Re: daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    Post  Ancuta Sun Jan 04, 2009 8:23 pm

    Eu una m-as distra super tare dak as primi asa ceva Razz

    Sponsored content


    daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie? Empty Re: daca ar fi sa-i scrieti lui enrique, ce i-ati scrie?

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 4:45 pm