EnriqueMania

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul fanilor Enrique Iglesias din Romānia


    invitatie

    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:33 pm

    Daca acest site este oficial, ar trebui ca cel care se ocupa de el sa faca o invitatie lui enrique sa vina din nou in Bucuresti, sa viziteze clubul, sa dea si o serie de autografe si sa vorbeasca cu fanii. Ar fi o idee foarte buna.
    Tincuta
    Tincuta
    Admin
    Admin


    Female Number of posts : 532
    Age : 32
    Registration date : 2008-06-18

    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Tincuta Sat Jan 03, 2009 9:36 pm

    Ar fii grozav daca as putea face asta, oricum, deocamdata fan clubul e relativ mic, dar cine stie, poate dupa ce mai crestem o sa reusim sa facem ceva de genul asta, cel putin sa mergem la concerte.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:37 pm

    Dar chiar nu e o idee rea...vezi ce faci Tincuta,pune-te pe treaba Razz Razz Razz
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:40 pm

    Ai vreo locatie? Sa nu imi spui ca nu este in Bucuresti? Chiar o fi fost careva la concerte afara? Vroiam sa stiu care este pretul la bilet. Acum la varsta care o am, am si eu o tacaneala. Very Happy
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:44 pm

    Nu e frumos sa intrebi,dar ce varsta ai,te intreb deoarece eu sunt veterana acestui site Laughing
    Tincuta
    Tincuta
    Admin
    Admin


    Female Number of posts : 532
    Age : 32
    Registration date : 2008-06-18

    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Tincuta Sat Jan 03, 2009 9:46 pm

    Laughing L-as suna acuma pe Enrique da' e tarziu deja. Razz


    Eu una as merge oriunde, fie ca e in tara, fie ca e afara. Un bilet nu stiu cat ar costa, da' nu poate sa fie extraordinar de mult, si oricum, cat o fii, merita. Wink
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:47 pm

    Tincuta wrote:Laughing L-as suna acuma pe Enrique da' e tarziu deja. Razz


    Eu una as merge oriunde, fie ca e in tara, fie ca e afara. Un bilet nu stiu cat ar costa, da' nu poate sa fie extraordinar de mult, si oricum, cat o fii, merita. Wink

    De acord!!!!!
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:53 pm

    iuliana29 wrote:Nu e frumos sa intrebi,dar ce varsta ai,te intreb deoarece eu sunt veterana acestui site Laughing
    Cu varsta pentru cine era intrebarea? Daca era pentru mine, sunt de aceasi varsta cu enrique. Iar pentru concert chiar daca este in Romania sau afara o sa merg.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 9:56 pm

    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:Nu e frumos sa intrebi,dar ce varsta ai,te intreb deoarece eu sunt veterana acestui site Laughing
    Cu varsta pentru cine era intrebarea? Daca era pentru mine, sunt de aceasi varsta cu enrique. Iar pentru concert chiar daca este in Romania sau afara o sa merg.

    Era pt. tine Smile Inseamna ca tu esti cea mai apropiata de el Smile
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:07 pm

    iuliana29 wrote:
    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:Nu e frumos sa intrebi,dar ce varsta ai,te intreb deoarece eu sunt veterana acestui site Laughing
    Cu varsta pentru cine era intrebarea? Daca era pentru mine, sunt de aceasi varsta cu enrique. Iar pentru concert chiar daca este in Romania sau afara o sa merg.

    Era pt. tine Smile Inseamna ca tu esti cea mai apropiata de el Smile
    Stiam eu. e mai mare cu vreo 7 luni, sa zicem? Oare Capricorni se inteleg cu tauri. Eu zic ca da. Amandoi caposi.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:13 pm

    Da,intr-adevar se potivesc,cred ca Ana are o rivala serioasa lol!
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:19 pm

    iuliana29 wrote:Da,intr-adevar se potivesc,cred ca Ana are o rivala serioasa lol!
    Nu cred ca mai sunt impreuna. Nu prea suporta cainii lui. Nu stiu cum o sa-se inteleaga cu motanul meu.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:22 pm

    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:Da,intr-adevar se potivesc,cred ca Ana are o rivala serioasa lol!
    Nu cred ca mai sunt impreuna. Nu prea suporta cainii lui. Nu stiu cum o sa-se inteleaga cu motanul meu.

    Ha,ha,hah...cam greu,dar eu pt el as renunta la motan Wink
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:29 pm

    iuliana29 wrote:
    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:Da,intr-adevar se potivesc,cred ca Ana are o rivala serioasa lol!
    Nu cred ca mai sunt impreuna. Nu prea suporta cainii lui. Nu stiu cum o sa-se inteleaga cu motanul meu.

    Ha,ha,hah...cam greu,dar eu pt el as renunta la motan Wink
    as face altceva. As invata limbacainilor si ale pisicilor. I-as lua pe cei doi caini deoparte sa-le vorbesc apoi pe motanelul meu. Si uite cum or sa fie frati, or sa-se inteleaga.
    Am rezolvat si problema. Mai ales ca are 2 caini superbi, mai ales cel lup.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:37 pm

    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:
    taranulauraioana wrote:
    iuliana29 wrote:Da,intr-adevar se potivesc,cred ca Ana are o rivala serioasa lol!
    Nu cred ca mai sunt impreuna. Nu prea suporta cainii lui. Nu stiu cum o sa-se inteleaga cu motanul meu.

    Ha,ha,hah...cam greu,dar eu pt el as renunta la motan Wink
    as face altceva. As invata limbacainilor si ale pisicilor. I-as lua pe cei doi caini deoparte sa-le vorbesc apoi pe motanelul meu. Si uite cum or sa fie frati, or sa-se inteleaga.
    Am rezolvat si problema. Mai ales ca are 2 caini superbi, mai ales cel lup.

    Ha,hah,...foarte inteligent!!!
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 10:43 pm

    sunt foarte comica la ora asta. Si cand ma gandesc ca luni merg la serviciu.
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 11:03 pm

    Dar trebuie sa fi cu bateriile incarcate,dupa sarbatori!!!Si apoi trebuie sa fi comica cateodata,sa te mai relaxezi,altfel cum ar fi viata....
    avatar
    Guest
    Guest


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Guest Sat Jan 03, 2009 11:06 pm

    iuliana29 wrote:Dar trebuie sa fi cu bateriile incarcate,dupa sarbatori!!!Si apoi trebuie sa fi comica cateodata,sa te mai relaxezi,altfel cum ar fi viata....

    asta cam asa e. Viata este foarte roz.

    Sponsored content


    invitatie Empty Re: invitatie

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 11:00 am