EnriqueMania

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumul fanilor Enrique Iglesias din Romānia


3 posters

    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda"

    miday8
    miday8
    Īncepător
    Īncepător


    Female Number of posts : 15
    Age : 32
    Registration date : 2008-06-18

    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda" Empty Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda"

    Post  miday8 Fri Sep 12, 2008 3:19 pm

    spre exemplu cat de sinceri sunt cei care pentru 1 luna sunt inebuniti dupa rock si in urmatoarea se afirma ca hip-hop-eri convinsi...pe mine ma enerveaza chestiile de genu asta.............mai exact ma enerveaza cei care aleg tot ce e la moda doar pentru ca se poarta si esti vazut bine Arrow
    Tincuta
    Tincuta
    Admin
    Admin


    Female Number of posts : 532
    Age : 32
    Registration date : 2008-06-18

    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda" Empty Re: Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda"

    Post  Tincuta Fri Sep 12, 2008 3:29 pm

    Da...cunosc genu de rockemomanelisti care si-ar pune pe telefon orice melodie doar doar i-o lua si pe ei cineva in seama.....sau astia care sa baga in campanii anti-manele si cand te uiti la ei in winamp numai Guta Maimuta vezi.....lipsa de personalitate
    NineWhileNine
    NineWhileNine
    Īncepător
    Īncepător


    Female Number of posts : 32
    Age : 33
    Registration date : 2008-09-14

    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda" Empty ...

    Post  NineWhileNine Sun Sep 14, 2008 6:24 am

    Sa ai nevoie de atentie si sa n-ai personalitate in acelasi timp e o combinatie aiurea. Dar nu poti sa astepti ca toata lumea sa fie originala si aiba ceva de spus.
    Atata timp cat nu mi se baga pe gat genuri muzicale pe care nu le suport, nu ma prea intereseaza.
    Mai am si crize de scarba profunda, recunosc, dar imi trece...din lipsa de solutii, nu de alta.
    avatar
    Guest
    Guest


    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda" Empty Re: Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda"

    Post  Guest Wed Jan 07, 2009 2:30 pm

    am ajuns un popor de manelisti, de e la moda. Nu stim sa apreciem o muzica buna, o muzica culta. Nu pot sa zic ca imi place muzica care este la moda. La muzica am preferintele mele, nu trebuie neaparat ce imi place mie sa-i placa si la celalalt. Eu una nu suport manelele, rock-ul depinde de melodii baladele sunt frumoase, muzica culta poate nu o inteleg.

    Sponsored content


    Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda" Empty Re: Ce credeti despre curentele muzicale asazise "la moda"

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 4:15 am